شـــارونــــا

گروه بازرگانی شارونا

تهران - ولنجک

خیابان ارغوان - کوچه دوم

22179204 021

09129459825

شنبه تا چهارشنبه: ۹ تا ۱۷

پنجشنبه: ۹ تا ۱۳

مرکز فروش زعفران قائنات

قائنات در استان خراسان جنوبی قرار دارد که شرایط آب و هوایی و اقلیمی این منطقه برای کاشت زعفران بسیار مناسب می باشد. مردم این منطقه صبح زود جهت جمع آوری گل این محصول اقدام می‌کنند و در نهایت زعفرانی که از مزارع قائنات برداشت می شود بسیار مرغوب و با کیفیت بوده که در مرکز فروش زعفران قائنات به دست مصرف کنندگان می‌رسد.

 

زعفران به چهار دسته اصلی تقسیم می‌شود که شامل زعفران دسته، پوشال، سرگل و زعفران نگین می‌شود و به همین ترتیبی که گفته شد از مقدار سفیدی موجود در زعفران کاسته می‌شود، به طوری که زعفران نگین یک محصول تمام قرمز می باشد.

 

مرکز فروش زعفران قائنات

ویژگی‌های زعفران با کیفیت موجود در مرکز فروش زعفران قائنات

زعفران قائنات گیاهی نیمه گرمسیری می‌باشد که در همه مناطق به درستی رشد نمی‌کند. آب و هوایی که این محصول در آن رشد می‌کند، تأثیر بسزایی بر روی کیفیت گل زعفران دارد. به عبارتی عیار گل آن مشخص کننده کیفیت زعفرانی خواهد بود که از آن حاصل می‌شود.

هر چقدر که کلاله‌های گل زعفران درشت و ضخیم باشد، قدرت رنگ دهی بالاتری خواهد داشت. عواملی چون عطر، طعم و رنگ زعفران هم  مربوط به کاروتنوئیدهای موجود در کلاله‌های قرمز رنگ اسن محصول است. همچنین تحقیقات نشان داده است که عطر، بو و قدرت رنگی زعفران در منطقه قائنات در مقایسه با سایر مناطق بیشتر است.

زعفران اصل قائنات رتبه نخست کیفیت را نه تنها در کشور خودمان، بلکه در همه کشورهای مصرف کننده دارد و گروه بازرگانی شارونا که یک مرکز فروش زعفران قائنات مرغوب است، می‌تواند انواع زعفران درجه یک قائنات را با توجه به نیاز شما به سراسر کشور ارسال نماید.

 

قیمت زعفران با کیفیت در مراکز فروش زعفران

این محصول پرطرفدار یکی از گران قیمت ترین ادویه‌های جهانی می‌باش که به طلای سرخ هم معروف است. با وجود اینکه این ادویه تولید داخلی است، نوسانات ارز به صورت مستقیم بر روی قیمت آن تاثیر گذاشته و بالا رفتن قیمت ارز نیز منجر به افزایش قیمت زعفران خواهد شد. این موضوع به این علت است که بیش از ۹۵ درصد زعفران کشت شده در کشور، صادراتی می‌باشد و بنابراین قیمت عمده این محصول با نرخ ارز در ایران دچار تغییر می‌شود.

همچنین قیمت این ادویه پر استفاده در مرکز فروش زعفران قائنات به عوامل متعددی چون کیفیت، رنگ محصول، حجم خریداری شده، بسته بندی، فصل برداشت، هزینه حمل و نقل و غیره وابسته است. از این رو نمی‌توان قیمت زعفران را به صورت ثابت و دقیق مشخص کرد، همچنین کاهش و یا افزایش صادرات هم بر قیمت آن در بازار تاثیرگذار است و فروش زعفران در بازار داخلی طبق واحدهایی چون گرم و مثقال صورت می‌گیرد. به طور کلی می‌توان عنوان کرد که قیمت صادراتی آن عمده در بازارهای جهانی حدودا ۶۰۰ تا۸۰۰ دلار در ازای هر کیلوگرم است که این قیمت برای زعفران فله‌ای می باشد و نوع بسته بندی آن به تبع از قیمت بالاتری برخوردار است.

 

مرکز فروش زعفران قائنات

رنج قیمت زعفران بسته بندی

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، زعفران از معدود ادویه‌هایی می باشد که به صورت بسته بندی و در وزن های متفاوت به فروش می‌رسد. در حال حاضر برندها و مراکز فروش زعفران در زمینه تولید و توزیع این محصول فعالیت می‌کنند، که زعفران را در بسته بندی‌های متنوع به فروش می رسانند.

قیمت زعفران بسته بندی شده در مرکز فروش زعفران قائنات به موارد زیادی چون نوع بسته بندی، عطر، طعم، برند، رنگ زعفران و غیره بستگی دارد، از این رو  نمی‌توان قیمت این محصول به شکل بسته بندی را کاملا دقیق بیان نمود. برای اطلاع از قیمت زعفران بسته بندی می‌توانید با مراجعه به سایت ما و مشورت با کارشناسان شارونا، اطلاعات دقیق را دریافت نمایید.

 

زعفران شرکتی در مرکز فروش زعفران قائنات

بزرگترین مشتریان زعفران شرکت‌های توزیع کننده یا صادرکنندگان زعفران هستند و قیمت زعفران بدون بسته بندی از زعفران بسته بندی تا حد قابل توجهی کمتر می‌باشد. قیمت این نوع زعفران نیز به رنگ و عطر زعفران بستگی داشته و هر چه مرغوبیت این محصول بیشتر باشد، به تبع قیمتش هم بالاتر خواهد رفت. به طور کلی زعفران دارای انواع متنوعی است و قیمت آن نسبت به انتخاب هر یک از موارد گفته شده، متفاوت می‌باشد.

همچنین لازم به ذکر است که نوسانات ارزی به شکل مستقیم بر روی قیمت زعفران شرکتی تاثیر دارند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران مرغوب و اصل به صورت کیلویی می‌توانید با افرادی که در عرصه فروش زعفران به صورت عمده و بسته بندی در سایت شارونا فعالیت دارند، تماس برقرار نمایید و اطلاعات دقیقی در خصوص نوع زعفران و قیمت آن بدست آورید.

 

مرکز فروش زعفران قائنات

فروش زعفران گرمی در مرکز فروش زعفران قائنات

به صورت کلی زعفران مرغوب و اصل قائنات در وزن‌های مختلف معامله می‌شود که شایع ترین نوع خرید و فروش خرده آن در ایران به شکل گرمی و مثقالی می‌باشد. با توجه به اینکه مردم عادی به طور عادی زعفران را به صورت گرمی خریداری تهیه می‌کنند، قیمت زعفران گرمی و به روز برای خریداران اهمیت فراوانی دارد. توجه نمایید که قیمت زعفران گرمی در مقایسه با میزان و حجم سفارش، متغیر بوده و هر چه مقدار سفارش بیشتر باشد به تبع قیمت نیز کاهش پیدا می‌یابد. برای اطلاع از قیمت زعفران گرمی در مرکز فروش زعفران قائنات می‌توانید پس از مراجعه به سایت شارونا با کارشناسان ما صحبت کرده و از آن‌ها اطلاعاتی چون قیمت زعفران گرمی را استعلام بگیرید. همچنین بهتر است در زمان استعلام قیمت زعفران به صورت گرمی به نکاتی چون خالص بودن، داشتن برگه تاییدیه آزمایشگاه، رنگ و موارد اینچنینی دقت نمایید تا بتوانید بهترین محصول را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

دلیل تفاوت قیمت در مرکز فروش زعفران قائنات چیست؟

هنگامی که وارد بازار خرید و فروش زعفران قائنات می‌شوید، متوجه خواهید شد که قیمت فروش این محصول در فروشگاه‌های مختلف، متفاوت می‌باشد. به عنوان مثال قیمت زعفران یک برند با یک تولیدی دیگر یکسان نیست که در این مورد می‌توان گفت عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران، نوع زعفران و درجه کیفیت آن بوده و عامل دیگرنیز نوع بسته بندی این محصول است که روی قیمت آن تاثیر گذار است.

مقالات پیشنهادی

مدارک لازم برای صادرات زعفران

تعیین مدارک لازم برای صادرات زعفران

ایران از بزرگترین تولیدکنندگان زعفران جهان است. زعفران علاوه بر استفاده‌های خوراکی در موارد دارویی نیز کاربردهای زیادی دارد. دیگر تولیدکنندگان زعفران

تعرفه صادرات پسته

بررسی تعرفه صادرات پسته

پسته از خشکبارهای محبوب جهان محسوب می‌شود که در کشورهای محدودی باکیفیت مرغوب تولید می‌شود. کشور ایران در لیست کشورهایی با مرغوب‌‌ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *