شـــارونــــا

گروه بازرگانی شارونا

تهران - ولنجک

خیابان ارغوان - کوچه دوم

22179204 021

09129459825

شنبه تا چهارشنبه: ۹ تا ۱۷

پنجشنبه: ۹ تا ۱۳

صادرات کشمش به کانادا

ایران محصولات بسیاری را به کشور کانادا صادر می‌کند که کشمش یکی از این محصولات است. صادرات کشمش به کانادا در سال‌های اخیر افزایش داشته است و درآمد ارزی بالای برای کشور به ارمغان آورده است. برای آشنایی بیشتر با خرید کشمش سبز و صادرات این خشکبار خوشمزه و شیرین به کانادا تا انتهای این مقاله کاربردی ما را همراهی کنید.

نکات صادرات کشمش به کانادا

کانادا کشوری است که به سلامت مردم خود بسیار اهمیت می‌دهد و این موضوع را از می‌توان از رتبه 12 توسعه نیروی انسانی آن فهمید. با اینکه بیشتر مردم این کشور مهاجر هستند، اما باز هم سلامت مردم در این کشور حرف اول را می‌زند و با توجه به این موضوع صادرات هر محصولی به کانادا قوانین خاص و سخت‌گیرانه خود را دارد که برای کسانی‎‌ که با این کشور در داد و ستد بوده‌اند و دارای تجربه تجارت با این کشور هستند این قوانین راحت و قابل هضم است.

یکی از نکات مهم صادرات کشمش به کانادا موضوع سموم کشاورزی و استفاده مجاز از آن‌هاست که کانادا موضع سخت‌گیرانه‌ای در قبال آن دارد. بنابراین بهتر است سراغ کشمش‌هایی بروید که در تولید آن‌ها یا از سم استفاده نشده است و یا به میزان استاندارد از سم در تهیه آن‌ها استفاده شده است.

 

صادرات کشمش به کانادا

 

انواع کشمش صادراتی به کانادا

تنوع تولید کشمش در ایران بسیار بالاست و انواع مختلفی از آن به کشور کانادا صادر می‌شود که در ادامه این مطلب به انواع مدل صادارتی آن اشاره می‌کنیم:

  • کشمش طلایی پلویی
  • کشمش سبز قلمی
  • کشمش مویز سیاه بدون هسته
  • کشمش تامسون

این کشمش‌ها بهترین نوع کشمش صادراتی هستند که به کشور کانادا صادر می‌شوند.

 

 

مشخصات کشمش صادراتی

کشمش صادراتی به کانادا باید بسیار تمیز و عاری از هرگونه شن، خاک، آفت باشد و میزان رطوبت موجود در کشمش صادراتی نباید از 18 درصد وزنی آن بیشتر شود و همچنین با توجه به تهیه این کشمش میزان انیدرید سولفور و دود گوگرد این کشمش نیز نباید از 2 در هزار وزنی آن بیشتر شود. کشمش مناسب برای صادرات از انگوری که 80 درصد آن رسیده است، تهیه می‌شود که برای اثبات آن نیاز است تا بافت کشمش و مزه و میزان شیرینی آن بررسی شود. کشمش صادراتی باید دارای رنگ یکنواختی باشد که این رنگ به نوع کشمش صادراتی و محل و منطقه تهیه آن بر می‌گردد.

مزیت کشمش ایرانی

ایران دارای انواع گوناکون کشمش است در حدی که این کشمش‌ها در هیج جای دنیا یافت نمی‌شوند؛ مثلا کشمش سبز قلمی که فقط در کاشمر ایران تهیه می‌شود و نمونه آن در جای دیگری نیست. اگر هم مشابه کشمش ایرانی در کشور دیگری یافت شود، قطعا کیقیت و شیرینی کشمش ایرانی با آن قابل مقایسه نیست. برای صادرات کشمش به کانادا بهتر است شناخت بیشتری به بازارها و نیاز این کشور به کشمش ایرانی بیابید تا بتوانید تجارت پر سودی را تجربه کنید.

 

صادرات کشمش به کانادا

سخن پایانی

برای یک تجارت پر سود نیاز است که با نکات طلایی در زمینه صادرات محصول خود بیشتر آشنا شوید و اطلاعات کامل و جامعی در مورد آن بدست آورید. در مقاله صادرات کشمش به کانادا سعی ما بر این بود که شما را با این نکات بیشتر آشنا کنیم، امیدواریم که در این راه موفق شده باشیم. شما برای خرید و تهیه انواع کشمش صادراتی با کیفیت و خوشمزه می‌توانید با ما از طریق همین سایت در ارتباط باشید.

مقالات پیشنهادی

مدارک لازم برای صادرات زعفران

تعیین مدارک لازم برای صادرات زعفران

ایران از بزرگترین تولیدکنندگان زعفران جهان است. زعفران علاوه بر استفاده‌های خوراکی در موارد دارویی نیز کاربردهای زیادی دارد. دیگر تولیدکنندگان زعفران

تعرفه صادرات پسته

بررسی تعرفه صادرات پسته

پسته از خشکبارهای محبوب جهان محسوب می‌شود که در کشورهای محدودی باکیفیت مرغوب تولید می‌شود. کشور ایران در لیست کشورهایی با مرغوب‌‌ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *