شـــارونــــا

گروه بازرگانی شارونا

تهران - ولنجک

خیابان ارغوان - کوچه دوم

22179204 021

09129459825

شنبه تا چهارشنبه: ۹ تا ۱۷

پنجشنبه: ۹ تا ۱۳

مرکز فروش عمده پسته رفسنجان

فروش پسته عمده رفسنجان به علت تقاضای بالای آن برای صادرات، در سراسر ایران توسط مرکز فروش عمده پسته رفسنجان انجام می‌شود که انواع این محصول به دلیل کیفیت بسیاری که دارد برای خرید، سفارش داده می‌شود. یکی از چالش های عمده در خرید این نوع پسته، قیمت این محصول می‌باشد که با توجه به نوسانات زیاد در بازار، ثبات نداشته و ممکن است تفاوت های بسیاری در نقاط مختلف داشته باشد. برای رفع این مشکل بهترین پیشنهاد جهت خرید پسته ارتباط با مراکز معتبر آنلاین فروش عمده پسته می‌باشد که نحوه دسترسی بسیار آسانی دارند که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

پسته رفسنجان یک خشکبار پر خاصیت

پسته رفسنجان یکی از مشهورترین اقسام صادراتی این نوع محصول می‌باشد که علاقمندان بسیاری هم در سایر کشورها دارد، درجه یک بودن و عاری بودن از هرگونه دانه و مغزهای خراب باعث رونق بازار و افزایش تقاضای آن شده است. درصد خندان بودن پسته موجود در مرکز فروش عمده پسته رفسنجان بسیار زیاد بوده و مغز آن سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی می‌باشد که برای سلامت انسان بسیار مفید است. همچنین این محصول در کاهش استرس، فشار خون و تقویت قلب بسیار مؤثر است.

مرکز فروش عمده پسته رفسنجان

رقابت فروش پسته بین کشورهای مختلف

در ایران پسته قدمتی ۷هزار ساله داشته و پسته ی ایران تا چند سال اخیر رتبه و جایگاه اول را در جهان به خود اختصاص داده و در چندسال اخیر کشور آمریکا نیز پسته ای را وارد بازار جهانی نمود و در رتبه ی دوم بعد از ایران جای گرفت اما به چندین دلیل پسته ی امریکایی در رتبه ی نخست قرار گرفت و پسته ایران در رتبه ی دوم، که اخیرا نیزکشور ترکیه پسته خود را وارد بازار کرده است و قصد رقابت با پسته ایرانی و آمریکایی دا رد که در ادامه به بررسی دلایل این مسئله می پردازیم.

  • کمبود پسته در ایران به علت شرایط اقلیمی آب و هوایی و وجود بلایای طبیعی و افت بیش از اندازه در سال گذشته یعنی سال ۱۳۹۷ می‌باشد.
  • سال ۹۷ در ایران سال کم باری در برداشت این محصول و در نهایت مرکز فروش عمده پسته رفسنجان بود.
  • سنتی و مکانیزه بودن سیستم آبیاری و کشاورزی در کشور ما و نبود دانش و اطلاعات کافی در مورد علم کشاورزی و تولیدات عمده این محصول نیز می تواند دلیل دیگری باشد.

چه نوع محصولاتی در مرکز فروش عمده پسته رفسنجان موجود می‌باشد؟

پست‌های موجود در مرکز فروش عمده پسته رفسنجان در انواع متنوع اکبری، احمد آقایی، کله قوچی و اوحدی تولید شده و در بازار موجود می‌باشند. این محصول در دو دسته فندقی و بادامی تقسیم بندی شده که پسته کله قوچی  و اوحدی در دسته فندقی قرار گرفته و انواع اکبری و احمد آقایی جزو پسته های بادامی به شمار می‌روند.

اگر بخواهیم کیفیت یک به یک این پسته ها را به صورت جداگانه بیان کنیم، سخن به درازا می‌کشد اما در خصوص کیفیت کلی این محصولات می توان گفت یکدستی و تمیزی از خصوصیات پسته‌های رفسنجان می باشد. پسته عمده صادراتی رفسنجان از ارقام درشت این محصول به شمار رفته و مغز درشت و طعم بسیار مطلوب از دیگر مزایای این محصول صادراتی است که در افزایش کیفیت آن و جلب نظر خریداران تاثیر بسیاری دارد.

تهیه عمده پسته در مرکز فروش عمده پسته رفسنجان

تهیه عمده این پسته در بسته بندی های متنوع از طریق مراکز متعددی امکان پذیر بوده و افراد می توانند با انتخاب معتبرترین مراکز به خرید این محصولات بپردازندتا اطمینان کامل از این بابت کیفیت آن حاصل نمایند.

بسته بندی این محصولات دارای تنوع بسیار بالایی است و  از این رو افراد قادرند به راحتی به انتخاب هر کدام از این پسته‌ها  بپردازند. قابل توجه است که با افزایش حجم بسته بندی‌ها، قیمت تمام شده هم افزایش می‌یابد.

امکان تهیه انواع بسته بندی پسته‌ها به دو صورت خرده و عمده وجود داشته و افراد می‌توانند متناسب با حجم مصرف آن‌ها را خریداری کنند. تهیه عمده در مرکز فروش عمده پسته رفسنجان می‌تواند تاثیر به سزایی در پایین آمدن قیمت‌ نهایی داشته باشد.

مرکز فروش عمده پسته رفسنجان

 بررسی قیمت پسته عمده رفسنجان

کشور ما به عنوان یکی از صادرکنندگان بزرگ پسته مرغوب در دنیا شناخته می‌شود که بیش از ۹۰درصد پسته تولیدی در ایران جهت صادرات بسته بندی می‌شود. یکی از بهترین گزینه‌ها نیز برای صادارت این محصول، پسته رفسنجان می‌باشد که از کیفیت بسیاری برخوردار است. از این رو تعیین قیمت در مرکز فروش عمده پسته رفسنجان برای تجار و صادرکنندگان بسیار اهمیت دارد.

فروش پسته رفسنجان به صورت عمده  در مراکز مختلفی در سراسر ایران انجام می گیرد اما چند پارامتر محدودکننده  برای قیمت و کیفیت و ضمانت در فیلتر کردن این مراکز تأثیرگذار است. قیمت پسته رفسنجان به صورت عمده یکی از مهمترین فاکتورها در حین خرید می‌باشد، چرا که که در حجم بالا تفاوت اندک در قیمت پسته منجر به ضررهای جبران ناپذیری می‌شود و امری بسیار حساس می‌باشد.

همانطور که اشاره شد شناسایی مراکز معتبر آنلاین خرید و فروش پسته عمده رفسنجان جهت کسب قیمت روز این محصول بسیار کلیدی می‌باشد که جهت اطلاع از آخرین قیمت‌های پسته رفسنجان می‌توانید با ما در شارونا تماس بگیرید.

صادرات پسته در مرکز فروش عمده پسته رفسنجان

صادرات عمده پسته از جمله فعالی‌های می‌باشد که می‌تواند در روند رونق اقتصادی کشور تاثیرات زیادی داشته باشد، از این رو تولید کنندگان سعی دارندبرای افزایش هر چه بیشتر سطح کیفی تولیدات این محصول قدم بر دارند.

با وجود موانع و مشکلات بسیار بر سر راه صادرات، بسیاری از تولید کنندگان با تدابیر خود توانسته اند بر آن‌ها فائق آیند؛ چرا که افزایش آمارهای صادرات این محصول نشان دهنده از این امر می باشد.

تولید کنندگان بسیاری جهت تامین بازارهای بین المللی بر سرعت تولید فزوده‌اند تا بتوانند در عین حال پاسخگوی تقاضای بازارهای داخلی هم باشند. شارونا یک مرکز فروش عمده پسته رفسنجان می‌باشد که کمک کاشناسان حرفه‌ای سعی دارد بهترین کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت در اختیارتان قرار دهد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشترو پی بردن به قیمت دقیق پسته عمده رفسنجان می‌توانید با ما تماس بگیرید.

مقالات پیشنهادی

مدارک لازم برای صادرات زعفران

تعیین مدارک لازم برای صادرات زعفران

ایران از بزرگترین تولیدکنندگان زعفران جهان است. زعفران علاوه بر استفاده‌های خوراکی در موارد دارویی نیز کاربردهای زیادی دارد. دیگر تولیدکنندگان زعفران

تعرفه صادرات پسته

بررسی تعرفه صادرات پسته

پسته از خشکبارهای محبوب جهان محسوب می‌شود که در کشورهای محدودی باکیفیت مرغوب تولید می‌شود. کشور ایران در لیست کشورهایی با مرغوب‌‌ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *