شـــارونــــا

گروه بازرگانی شارونا

تهران - ولنجک

خیابان ارغوان - کوچه دوم

22179204 021

09129459825

شنبه تا چهارشنبه: ۹ تا ۱۷

پنجشنبه: ۹ تا ۱۳

چگونگی صادرات زعفران بدون کارت بازرگانی

در دنیای امروزی تجارت با کشورهای خارجی یکی از ارکان مهم اقتصاد برای هر کشوری در سراسر جهان است. در میان تمامی محصولات، زعفران در دسته بهترین محصول برای صادرات به شمار می‌آید زیرا از محبوب‌ترین و گران قیمت‌ترین ادویه‌ها در انواع کشورهای آسیایی، اروپایی و غیره می‌باشد. سود حاصل از تجارت زعفران به شدت بالا است. کشور ایران به دلیل برخورداری از شرایط آب و هوایی مطابق با کشت زعفران، در میان صادرکنندگان زعفران در جهان مانند چین، اسپانیا، ایتالیا و غیره جایگاه محکمی دارد. در این میان برای صادرات زعفران دو راه ویژه وجود دارد. این راه‌ها به صورت صادرات چمدانی و کمک گیری از شرکت‌های بازرگانی به صورت صادرات زعفران بدون کارت بازرگانی می‌باشند.

قوانین موجود برای صادرات زعفران بدون کارت بازرگانی

روش‌هایی صادرات زعفران که بازرگانان و صادرکنندگان از آن استفاده می‌کنند، به دو دسته صادرات کلی و جزئی تقسیم می‌شود. بدیهی است تا برای طی کردن هر کدام از این روش‌ها لازم است تا قوانین و مقررات وضع شده برای آن به درستی انجام شود. صادرات جزئی و یا چمدانی این امکان فراهم کرده تا صادرات زعفران بدون کارت بازرگانی انجام گیرد. در این روش بسته تا وزن 100 گرم زعفران صادر خواهد شد. در صورتی که وزن این مقدار از 100 گرم گذر کند، لازم است تا برای آن بسته‌بندی مطابق با استانداردهای کشور مقصد، مجوزها و گواهی‌های لازم و انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب و غیره تعیین گردد.

صادرات زعفران بدون کارت بازرگانی

صادرات چمدانی زعفران

بهتر است بدانید که در روش چمدانی شما می‌توانید صادرات زعفران را بدون هیچ واسطه‌ای انجام دهید و تمام سود حاصل از آن به تنهایی بهره ببرید. در کشور‌های آمریکا و مکزیک این روش طرفداران بیشتری دارد. مسافران به کشورهای مختلف نظیر ترکیه، دبی، گرجستان و … می‌توانند با رعایت قوانین مرتبط با صادرات چمدانی به صادرات زعفران بپردازند. این روش از مزایای بسیاری به شرح زیر برخوردار است:

  • این روش نیاز به دریافت مجوزها ندارد.
  • روشی ایمن و بدون مشکل و قانونی محسوب می‌شود.
  • مسافران عادی با پاسپورت، امکان صادرات زعفران بدون کارت بازرگانی امکان صادرات به صورت چمدانی را دارند.
  • از پرداخت عوارض مالیات و هزینه‌های گمرک معاف می‌شوید.
  • پرداخت آن به طور معمول نقدی و در لحظه است.
  • راهی برای راه‌ اندازی کسب و کار شخصی برای افراد جویای کار و دارای مشکلات مالی می‌باشد.

صادرات زعفران بدون کارت بازرگانی

شرکت‌های بازرگانی در صادرات زعفران بدون کارت بازرگانی

در صورتی که شما نیز تمایل به صادرات زعفران و بهره بردن از سود صادرات زعفران داشته اما کارت بازرگانی در اختیار ندارید، می‌توانید با کسب مشاوره از شرکت‌های بازرگانی و متخصصان این حوزه اقدام به این عمل کنید. در این روش مواردی نظیر گمرکی و ارسال توسط شرکت بازگانی مدیریت می‌شود و دیگر نیازی به نگرانی شما بابت این مسائل نیست.

سخن نهایی

این امکان برای افراد جویای درآمد و کار موفق وجود دارد تا بدون هیچ واسطه‌ای مشغول به صادرات زعفران بدون کارت بازرگانی شوند و تمام درآمد آن استفاده کنند. این روش در بسیاری از کشور‌ها به رسمیت شناخته شده و محبوبیت زیادی دارد. در این میان دو روش برای صادرات به صورت چمدانی برای مقادیر کم و با کمک شرکت‌های بازرگانی برای صادرات به مقدار بیشتر را بیان کردیم. شما می‌توایند از مشاوران تیم شارونا اطلاعات بیشتر را در این زمینه کسب کنید.

مقالات پیشنهادی

مدارک لازم برای صادرات زعفران

تعیین مدارک لازم برای صادرات زعفران

ایران از بزرگترین تولیدکنندگان زعفران جهان است. زعفران علاوه بر استفاده‌های خوراکی در موارد دارویی نیز کاربردهای زیادی دارد. دیگر تولیدکنندگان زعفران

تعرفه صادرات پسته

بررسی تعرفه صادرات پسته

پسته از خشکبارهای محبوب جهان محسوب می‌شود که در کشورهای محدودی باکیفیت مرغوب تولید می‌شود. کشور ایران در لیست کشورهایی با مرغوب‌‌ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *