شـــارونــــا

گروه بازرگانی شارونا

تهران - ولنجک

خیابان ارغوان - کوچه دوم

22179204 021

09129459825

شنبه تا چهارشنبه: ۹ تا ۱۷

پنجشنبه: ۹ تا ۱۳

صادرات کشمش به عراق

صادرات کشمش به عراق همواره با پیشرفت زیادی برای تاجران ایرانی همراه بوده که می‌تواند برای آن‌ها بسیار پرسود باشد بنابراین؛ در این مقاله به خرید کشمش سبز و صادرات این محصول به عراق خواهیم پرداخت. کشور ما به دلیل وجود تاکستان‌های فراوان و داشتن کارخانه‌های تولید کشمش، درجهان پیشرو می‌باشد.

بیشترین میزان صادرات کشمش در جهان بر اساس آمار‌های جهانی متعلق به کشور عراق است. ایران یکی از بزرگترین کشور‌های تولیدکننده‌ی کشمش در جهان است و رنگ زرد و خاص این محصول برای کشور‌های عربی بسیار جذاب بوده و به همین دلیل، کشمش پلویی برای صادرات به این کشور بهترین انتخاب می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی صادرات این محصول به عراق لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

صادرات کشمش به عراق

صادرات کشمش به عراق و بهترین انواع  این محصول

صادرات کشمش به عراق شامل چند نوع دیگر از کشمش‌های دیگر نیز می‌گردد. درست است که صادرات کشمش پلویی به این کشور بسیار محبوب است ولی کشمش‌ قهوه‌ای، کشمش تیزابی یا سبز و مویز هم از انواع مناسب برای صادرات به عراق محسوب می‌گردند.

نکته‌ی بسیار مهمی که باید درنظر گرفت انگوری است که کشمش از آن تولید می‌شود همچنین؛ استفاده از دستگاه‌ها و فرآوری تولید برای صادرات این محصول بسیار مهم می‌باشد. کشمش‌های صادراتی به عراق باید از بهترین نوع انگور تهیه شده و همچنین دارای بافت نرم و بدون هسته باشند. باید اعلام کنیم که انگور‌هایی که برای صادرات به عراق انتخاب می‌شوند باید کاملا آب دار و رسیده باشند.

مزایای صادرات کشمش

صادرات کشمش به عراق برای تاجران ایرانی مزایای بسیار زیادی خواهد داشت. یکی از مهم‌ترین این مزایا برندینگ مناسب برای سایر محصولات و فرآورده‌های کشاورزی است. وقتی یک محصول مرغوب با بسته‌ بندی مناسب در کشور‌های خارجی ظاهر شود نظر مردم آن کشور به سایر محصولات ایرانی جلب خواهد شد.

از دیگر مزایای صادرات کشمش می‌توان به ایجاد درآمد ارزی، اشتغال‌زایی برای تعداد زیادی از نیروی کار، ایجاد یک بازار بین‌المللی برای محصولات ایرانی و ایجاد تجارت دوطرفه با سایر کشور‌ها اشاره نمود.

نکاتی مهم در صادرات کشمش

پیش از صادرات کشمش یه عراق باید بدانید که قیمت این محصول در این کشور بسیار ارزان بوده و نوع بی دانه این محصول بهترین انتخاب برای صادر کردن است. کشمش بی دانه در بازارهای عراق با قیمتی بالا خرید و فروش می شود. تاجران ایرانی خوب میدانند چه نوع کشمشی را به عراق صادر کنند زیرا؛ با وضعیت اقتصادی حال این کشور آشنا هستند و می‌دانند که کدام محصول با استقبال مردم روبرو می‌شود. انواع کشمش‌ها در این کشور به فروش خواهد رسید چون، عراق یک کشور چند ملیتی است.

کشمش طلایی برای فروش در استان های عرب نشین عراق یک انتخاب مناسب می باشد زیرا، اعراب بعد از مصرف غذا کشمش طلایی را برای هضم غذای خود استفاده می‌نمایند. برای صادرات نوع بی دانه نیز می‌توانید کردستان عراق را انتخاب نمایید زیرا، وضعیت معشیتی مردم این منطقه از سایر مناطق این کشور بسیار بهتر است.

صادرات کشمش به عراق

کلام آخر

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی صادرات کشمش به عراق می‌توانید از مشاوره‌ی تیم مجرب شارونا استفاده نمایید. برای همکاری با مجموعه می‌توانید با شماره‌های شرکت تماس بگیرید.

مقالات پیشنهادی

مدارک لازم برای صادرات زعفران

تعیین مدارک لازم برای صادرات زعفران

ایران از بزرگترین تولیدکنندگان زعفران جهان است. زعفران علاوه بر استفاده‌های خوراکی در موارد دارویی نیز کاربردهای زیادی دارد. دیگر تولیدکنندگان زعفران

تعرفه صادرات پسته

بررسی تعرفه صادرات پسته

پسته از خشکبارهای محبوب جهان محسوب می‌شود که در کشورهای محدودی باکیفیت مرغوب تولید می‌شود. کشور ایران در لیست کشورهایی با مرغوب‌‌ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *