شـــارونــــا

گروه بازرگانی شارونا

تهران - ولنجک

خیابان ارغوان - کوچه دوم

22179204 021

09129459825

شنبه تا چهارشنبه: ۹ تا ۱۷

پنجشنبه: ۹ تا ۱۳

صادرات زعفران به قطر

در این مقاله صادرات زعفران به قطر را برسی خواهیم نمود. قطر به دلیل داشته آب و هوای گرم و خشک بیابانی قادر به کشت محصولی نظیر زعفران نمی‌باشد زیرا، کمبود زمین‌های زراعی در این کشور باعث شده که قطر تبدیل به یکی از بزرگترین واردکنندگان محصولات کشاورزی در خاورمیانه تبدیل گردد. کشور قطر به دلیل استفاده‌ی مکرر از ادویه‌ زعفران در غدا‌های خود یکی از مشتریان بزرگ این محصول شناخته می‌شود که به طور کلی به دلیل رفاع اجتماعی و توریستی بودن قطر محصولات صادراتی به این کشور باید از استاندار‌های بسیار بالایی برخوردار باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی صادرات این محصول به قطر لطفا در ادامه‌ی مقاله همراه ما بمانید.

صادرات زعفران به قطر

صادرات زعفران به قطر شامل چند نوع زعفران می‌شود؟

صادرات زعفران به قطر و کشور‌های دیگر انواع مختلفی از محصول را شامل می‌گردد که می‌توان به زعفران سوپر نگین، زعفران نگین پرسی، زعفران شبه نگین، زعفران پوشال، زعفران سرگل، زعفران دسته، گرد زعفران، ریشه زعفران، گلبرگ زعفران و زعفران نرمه اشاره نمود. از میان زعفران‌های تولید شده در کشور، زعفران نگین و سرگل از محبوبیت بالا‌تری نسبت به انواع دیگر زعفران‌ها برخوردار می‌باشند.

مشتریان زعفران در قطر چه کسانی هستند؟

برای صادرات زعفران به قطر باید ابتدا بازار این کشور و متقاضیان محصول خود را در نظر بگیرد. یعنی باید بدانید که نیاز مشتری چیست و او به دنبال چه نوع محصولی است. برای مثال: برای صادرات زعفران به صورت سوغات باید از بهترین نوع زعفران، یعنی زعفران نگین استفاده نمایید که از مرغوبیت و قیمت بالا‌تری نسبت به سایر انواع این محصول برخوردار است.

برای فروش زعفران به کارخانه‌هایی که دمنوش تولید می‌کنند، گلبرگ زعفران پیشنهاد مناسبی است و نسبت به سایر انواع این محصول قیمت کمتری نیز دارد. برای کسب این گونه اطلاعات می‌توانید از مشاوره‌ی مجموعه‌ی شارونا استفاده نمایید.

مدارک مورد نیاز و نکات صادراتی

یکی از مهم‌ترین عواملی که باید در هنگام صادرات زعفران به قطر در نظر گرفت بسته بندی مناسب و اصولی این کالاست که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همچنین باید بسته بندی این محصول مناسب کشوری که تاجر قصد صادرات به آن را دارد تهیه شود برای مثال: کشور‌های اروپایی تمایل دارند که زعفران را در بسته بندی‌های فلزی بخرند، تا پس از اتمام محصول مورد نظر بتواند به آسانی از ظرف آن استفاده نمایند. ولی اگر قصد ارسال این کالا به کشور‌های عربی را دارید پیشنهاد می‌کنیم که از ظروف کریستالی برای صادرات زعفران استفاده نمایید.

دریافت مدارکی نظیر: کارت بازرگانی، اظهارنامه مالیاتی، مجوز صدور، گواهی استاندارد، مجوز از وزارت بهداشت و گواهی ثبت محصول از اداره‌ی گمرک برای صادرات زعفران الزامی است. همچنین شما باید نکاتی مانند: مشخصات مشتری‌ها، مشخصات کشور مقصد، تعداد بسته بندی‌های کالا، مقدار وزن هر بسته، مشخصات فردی که قصد معامله با وی را دارید، وسیله‌ی حامل مرسوله و سایر اطلاعات مهم را در اظهارنامه‌ی مالیاتی خود به دقت ثبت نمایید.

صادرات زعفران به قطر

سخن پایانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت انواع مشاوره‌های مورد نیاز برای صادرات زعفران به قطر و سایر کشور‌های دیگر می‌توانید از مشاوره‌ی مجموعه شارونا استفاده نمایید. برای همکاری با شرکت ما کافیست با شماره‌های مجموعه تماس بگیرید.

مقالات پیشنهادی

صادرات زعفران به کانادا

در این مقاله می‌خواهیم صادرات زعفران به کانادا را مورد بررسی قرار دهیم. امروزه زعفران از ارزش بسیار زیادی  در دنیا برخوردار

صادرات پسته به قطر

صادرات پسته به قطر

در این مقاله صادرات پسته به قطر را بررسی خواهیم کرد. انواع پسته ایرانی برای صادرات به حوزه‌ خلیج فارس و کشور‌های

صادرات کشمش به قطر

صادرات کشمش به قطر

صادرات کشمش به قطر همواره برای تاجران ایرانی سود آور خواهد بود. چرا که کشور‌های حوزه خلیج فارس از مهم‌ترین واردکنندگان این

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *