شـــارونــــا

گروه بازرگانی شارونا

تهران - ولنجک

خیابان ارغوان - کوچه دوم

22179204 021

09129459825

شنبه تا چهارشنبه: ۹ تا ۱۷

پنجشنبه: ۹ تا ۱۳

صادرات زعفران به عمان

صادرات زعفران به عمان همواره یکی از تجارت‌های پرسود برای تجار ایرانی است زیرا، ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده‌ی این محصول در جهان شناخته می‌شود. تاجران عمانی همواره یکی از مشتریان ثابت این محصول هستند که برای آن هزینه‌ی خوبی پرداخت می‌کنند.

برای صادرات این محصول با ارزش به عمان خطوط هوایی و دریای بسیار زیادی وجود دارد و نکته‌ی بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید حمل و نقل و بسته بندی این محصول است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی صادرات این محصول به عمان لطفا در ادامه‌ی این مقاله ما را همراهی کنید.

صادرات زعفران به عمان

مدارک مورد نیاز برای صادرات زعفران به عمان و شناخت بهترین

برای صادرات زعفران به عمان، تهیه و اخذ برخی از مدارک مهم بازرگانی الازمی است که به آن اشاره خواهیم کرد.

  • گواهی بهداشت نباتات
  • گواهی استاندارد
  • کارت بازرگانی صادرکننده‌ی کالا
  • مدارک احراز هویت
  • مجوز سیب سلامت
  • معرفی نامه‌ اظهار‌کننده‌ی زعفران به کمرگ
  • گواهی عدل بندی

برای صادرات زعفران می‌توان از دو روش صادرات گمرکی و چمدانی استفاده کرد. صادرات گمرگی شامل صادرات کالا از طریق روش‌های دریای و آبی است که شما نیاز دارید که برخی از مجوز‌های مهم را کسب کنید و اگر بخواهید که همه‌ی سلسله مراحل اداری مهم را طی نکنید و مقدار کمی زعفران صادر کنید روش هوایی انتخاب درستی خواهد بود.

نوعی از روش صادرات هم وجود دارد که به آن صادرات چمدانی می‌گویند که در آن صادرکننده به کارت بازرگانی نیاز ندارد. در این روش صادرات به همراه مسافر صورت می‌گیرد و در سال‌های اخیر این روش بسیار مرسوم شده است. مسافران با گذرنامه اجازه دارند که مقدار محدودی از زعفران را از کشور مبدا به کشور مقصد حمل کنند.

قیمت زعفران چگونه تعیین می‌گردد؟

برای تعیین هزینه صادرات زعفران به عمان عوامل زیادی مانند: درجه کیفی محصول، نوع زعفران، بسته بندی، نرخ دلار و محل تحویل در عمان دخیل خواهند بود و این عوامل در زمان‌های مختلف متغیرهستند. به طور کلی قیمت زعفران در عمان در بیشتر موارد دو تا سه برابر بیشتر است.

سود نهایی را زمانی می‌توان ارزیابی کرد که مشخص شود که محصول را به چه قیمتی فروخته‌اید و هزینه‌هایی نظیر حمل و نقل، تعرفه‌ی کمرگی، هزینه‌های حمل و نقل و سایر هزینه‌های صادرات برای تاجر چقدر تمام شده است.

بهترین نوع زعفران برای صادرات

برای صادرات زعفران به عمان، انتخاب بهترین محصول بسیار مهم خواهد بود. در ایران زعفران به سه نوع محصول تقسیم بندی می‌شود. این تقسیم بندی‌ها شامل زعفران سوپر نگین، نگین و سرگل می‌گردد. در زعفران نگین تمامی رشته‌ها سالم بوده و تعداد شکستگی این رشته‌ها بسیار کم می‌باشد ولی؛ تعداد شکستکی در رشته‌های زعفران سرگل بسیار بالاست.

زعفرانی که به روش سنتی خشک می‌گردد شاید عطر و بوی بیشتری داشته باشد ولی به لحاظ ظاهری مانند زعفرانی که با دستگاه خشک شده است نیست ولی، زعفرانی که با دستگاه خشک شده است از لحاظ ظاهری بسیار زیبا‌تر است.

صادرات زعفران به عمان

کلام آخر

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی صادرات زعفران به عمان می‌توانید از مشاوره‌ی تیم مجرب شارونا استفاده نمایید. برای همکاری کافیست با شماره‌های شرکت تماس بگیرید.

مقالات پیشنهادی

مدارک لازم برای صادرات زعفران

تعیین مدارک لازم برای صادرات زعفران

ایران از بزرگترین تولیدکنندگان زعفران جهان است. زعفران علاوه بر استفاده‌های خوراکی در موارد دارویی نیز کاربردهای زیادی دارد. دیگر تولیدکنندگان زعفران

تعرفه صادرات پسته

بررسی تعرفه صادرات پسته

پسته از خشکبارهای محبوب جهان محسوب می‌شود که در کشورهای محدودی باکیفیت مرغوب تولید می‌شود. کشور ایران در لیست کشورهایی با مرغوب‌‌ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *